0.7 C
Киев
24.12.2020
Image default
Події

СБУ прийшла з обшуками в «Укроборонпром» та «Укрспецекспорт»

Фото з відкритих джерел

Обшуки пов’язані з виконанням зовнішньоекономічних контрактів

Співробітники Служби безпеки України сьогодні, 3 грудня, проводять обшуки в приміщеннях «Укроборонпрому» та компанії «Укрспецекспорт», яка є частиною державного концерну. Про це повідомила пресслужба «Укроборонпрому» у Фейсбук.

Зазначається, що обшуки пов’язані із виконанням зовнішньоекономічних контрактів та проводяться на підставі ухвали слідчого судді Шевченківського райсуду столиці.

При цьому в «Укроборонпромі» та «Укрспецекспорті» заявили про сприяння правоохоронцям і надання всієї інформації та документів у рамках ухвали суду. Незважаючи на обшуки, обидві установи працюють в штатному режимі.

Нагадаємо, сьогодні президент Володимир Зеленський призначив новим генеральним директором державного концерну «Укроборонпром» Юрія Гусєва. Раніше Гусєв очолював Херсонську облдержадміністрацію.

Новини за темою: Новий очільник «Укроборонпрому»: Що відомо про Юрія Гусєва і чому керівники надовго не затримуються в оборонному підприємстві

Згодом новопризначений директор «Укроборонпрому» Юрій Гусєв заявив, що державний концерн припинить своє існування в наступному році. Новий очільник відомства анонсував створення холдингу «Оборонні системи України».

Джерело

Залишити коментар