13.7 C
Киев
14.04.2021
Image default
УКРАЇНА

СБУ запропонувала РНБО ввести санкції щодо десяти колишніх посадовців, які сприяли окупації Криму та Донбасу. Серед них — колишній міністр МВС та колишній голова СБУ.

СБ України внесла до Ради національної безпеки та оборони пропозиції про застосування санкцій стосовно 10-ти експосадовців. Під санкціями опиняться керівники військових, силових і правоохоронних структур, що зрадили присязі та сприяли окупації Криму і Донбасу у 2014 році.

Джерело:  пресслужба СБУ


Служба безпеки України внесла до РНБО пропозиції про застосування санкцій проти десяти експосадовців: керівників військових, силових і правоохоронних структур. СБУ вважає, що ці особи у 2014 році зрадили присязі та сприяли окупації Донбасу та Криму. Про це повідомили у пресцентрі СБУ 26 лютого 2021 року.

«Одним із важливих кроків для захисту національної безпеки є притягнення до відповідальності тих, хто працює на користь агресора та зрадив Україну. І особливу увагу слід приділяти не лише рядовим фігурантам, а і колишнім керівникам державних структур. Вони, замість того, щоб захищати свою країну, опинилися на боці агресора. Втім, державна зрада не має строків давності», – підкреслив Іван Баканов, коментуючи підсумки засідання РНБО.

«Серед вказаних посадовців: колишні міністр МВС Віталій Захарченко, командувач Військово-морськими силами ЗСУ Денис Березовський, голова СБУ Олександр Якименко та інші. Раніше їм були оголошені підозри у державній зраді. Наразі вони перебувають у розшуку, але до цього часу до них не були застосовані обмеження економічного характеру.», — повідомляє пресслужба відомства.

На думку працівників СБУ, вказані особи були причетними до підтримки проросійських сил, а також вчиняли дії, спрямовані на зміцнення окупаційного режиму на території Автономної Республіки Крим та на тимчасово непідконтрольних територіях Луганської та Донецької областей.

Нагадаємо, що раніше РНБО запровадила санкції, які запропонували у Службі безпеки України, щодо 8 фізичних і 19 юридичних осіб.

Залишити коментар