6 C
Киев
12.04.2021
Image default
УКРАЇНА

СБУ залишила Медведчука без нафтопроводу. Збитки від схеми – 200 млн.

Стало известно, что высший антикоррупционный суд наложил арест на часть магистрального нефтепродуктопровода «Самара — Западное направление», незаконное выбытие которого из государственной собственности правоохранители расследуют в рамках совместной следственной группы. Арест был сделан на основании доказательств, собранных совместно СБУ, НАБУ, САП и ОГП. Об этом сообщает пресс-служба СБУ.

Про это сообщил пресс центр СБУ

За клопотанням детективів НАБУ та прокурорів САП, Вищим антикорупційним судом накладено арешт на майно технологічного комплексу розташованої на території України частини магістрального нафтопродуктопроводу «Самара – Західний напрямок». Відповідне рішення було ухвалено 23 лютого 2021 року.

Станом на цей час ухвалою слідчого судді ВАКС заборонено розпорядження, відчуження та користування об’єктами та лінійними ділянками, які безпосередньо задіяні у забезпеченні виробничої діяльності згаданого комплексу.

Повідомляється, що об’єкт нафтопродуктопроводу планують передати під контроль державного акціонерного товариства «Укртранснафта» задля вжиття заходів щодо його збереження.

Зокрема відомо, що на підставі завідомо підроблених документів службовці ТОВ «ПрикарпатЗахідТранс» незаконно заволоділи державним майном, вартість якого становить понад 200 мільйонів гривень.

Правоохоронцями були проведені процесуальні дії у межах кримінального провадження за фактом незаконного привласнення стратегічного об’єкта транспортної інфраструктури держави.

«Досудове розслідування триває, вживаються заходи для встановлення винних осіб та притягнення їх до відповідальності», — повідомляють у пресцентрі Служби безпеки України.

Залишити коментар