-8.7 C
Киев
17.02.2021
Image default
УКРАЇНА

СБУ відкрила дві кримінальні справи на Шарія через російську пропаганду

Слідчі вже повідомили Шарію про підозру за статтями «Державна зрада» та «Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками».

Служба безпеки України висунула блогеру Анатолію Шарію підозру в деравній зраді та роботі на російських пропагандистів. Наразі відкрито два кримінальних провадження.

Повідомляєтья, що на антиукраїнську діяльність Шарія та участь в ефірах російських телеканалів неодноразово скаржилися громадяни.

Фейки Анатолія Шарія в своїх сюжетах використовували державні телеканали Росії: «Россия 24», «Россия 1», «Звезда» та інші.

«Слідчі вже повідомили Шарію про підозру за статтями «Державна зрада» та «Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками», — інформують у пресцентрі СБУ.

Підставою для відкриття справ проти блогера стали робота проти України, проросійська пропаганда у соцмережах, а також його виступи на російських телеканалах.

Довідка: стаття «Державна зрада» передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 12 до 15 років з конфіскацією майна, або без такої. За розпалювання міжнаціональної ворожнечі Шарію також загрожує покарання у вигляді штрафу від 200 до 500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до 5 років.

Залишити коментар