-5.6 C
Киев
06.02.2021
Image default
УКРАЇНА

Санкції щодо “каналів Медведчука” — важливий крок до протидії російській гібридній агресії — СБУ

Голова Служби безпеки України Іван Баканов назвав рішення РНБО послідовним кроком української влади у боротьбі з російською гібридною агресією.


Президент України 2 лютого цього року увів у дію рішення РНБО про застосування санкцій щодо фізичної та юридичних осіб. Цим рішенням, зокрема, було підтримано пропозиції щодо застосування санкцій, що були внесені Верховною Радою України 4 жовтня 2018 року та Службою безпеки України.

Іван Баканов назвав рішення Ради національної безпеки і оборони про впровадження санкцій проти телеканалів «112 Україна», NewsOne і ZIK послідовним кроком української влади у боротьбі з гібридною агресією Росії.

«Проти України ведеться гібридна війна, зокрема, й на інформаційному полі. Ми маємо системно їй протидіяти, аби захистити інтереси держави. Запровадження санкцій – іще один важливий та послідовний крок для цього. Тож, враховуючи дані, якими володіє Служба безпеки, а також численні порушення законодавства у сфері телерадіомовлення, зафіксовані Національною радою України з питань телебачення та радіомовлення, СБУ надала обґрунтовані рекомендації РНБО прийняти відповідне рішення», — цитує Івана Баканова пресцентр відомства.

За словами Голови СБУ, рішення РНБО спрямоване на захист територіальної цілісності та суверенітету України і не має жодного відношення до обмеження свободи слова.

Нагадаємо, що 2 лютого Президент увів у дію рішення РНБО про застосування санкцій щодо фізичної та юридичних осіб. Цим рішенням, зокрема, підтримано пропозиції щодо застосування санкцій, внесені Верховною Радою України 4 жовтня 2018 року та Службою безпеки України.

Персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи застосовуватимуться, зокрема, до громадянина України Тараса Козака, юридичних осіб «Товариство з обмеженою відповідальністю «АРІАДНА ТВ», «Товариство з обмеженою відповідальністю «НОВИЙ ФОРМАТ ТВ», «Товариство з обмеженою відповідальністю «ТВ ВИБІР», «Товариство з обмеженою відповідальністю «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «112-ТВ», «Товариство з обмеженою відповідальністю «ЛІДЕР ТВ», «Товариство з обмеженою відповідальністю «ПАРТНЕР ТВ», «Товариство з обмеженою відповідальністю «НОВИНИ 24 ГОДИНИ», «Товариство з обмеженою відповідальністю «Нові комунікації».

Джерело

Залишити коментар