-20.3 C
Киев
20.01.2021
Image default
Події

Санаторій «Україна» в окупованому Криму віддали російському Слідкому

Санаторій «Україна» в Ялті Крим.Реалії

Таке розпорядження підписав прем’єр-міністр Росії

Санаторій «Україна» в окупованій Ялті, який незаконна влада перейменувала на санаторій «Родина», передали в федеральну власність і віддали у відання Слідчого комітету Росії. Про це повідомляє «Крим.Реалії».

Зазначається, що відповідне розпорядження підписав прем’єр-міністр РФ Михайло Мішустін. При цьому з пропозицією про передачу санаторію звернулося його керівництво, а також звернулися так званий глава Криму і Слідчий комітет РФ.

При цьому завданням установи після передачі у федеральну власність Росії визначають санаторно-курортне забезпечення співробітників, службовців, працівників і пенсіонерів Слідкому, а також членів їхніх сімей і загиблих родичів співробітників.

Нагадаємо, у листопаді так зване «Міністерство майнових і земельних відносин Криму» виставило на продаж винний завод «Масандра». Початкова вартість лота склала 5,3 мільярда рублів.

Пізніше МЗС України висловило рішучий протест у зв’язку із запланованою «приватизацією» Державного концерну «Масандра» в окупованому Криму й закликало міжнародне співтовариство не брати в ній участі та не співпрацювати з підприємством.

Новини за темою: Кулеба: Тема Криму має бути пекельною для Росії, і ми її такою зробимо

Попри це, 14 грудня стало відомо, що кримський винзавод «Масандра» продали за 5,327 млрд рублів (73 млн доларів) структурам банку «Росія», який в грудні 2017 року придбав завод шампанських вин «Новий Світ» у Судаку.

Джерело

Залишити коментар