27.01.2022
Image default
УКРАЇНА

Саакашвілі написав листа меру Львова

Фото: Facebook/Mikheil Saakashvili Ми не маємо права залишити нашого друга в біді — Садовий

Екс-глава Грузії потребує госпіталізації. Україна не має права відмовчуватися за фактом його затримання, вважає Андрій Садовий.

  Затриманий у Грузії колишній президент країни Михайло Саакашвілі написав листа міському голові Львова Андрію Садовому. Про це мер повідомив у своєму Facebook.   За словами Садового, лист від екс-президента йому передала народний депутат, кохана Саакашвілі — Єлизавета Ясько.   «Ліза Ясько вчора була в Міхеїла. Передав нам привіт. А вночі йому стало гірше. Міхеїл Саакашвілі потребує госпіталізації і якісної медичної допомоги. Я сподіваюся, що грузинська гідність буде вищою за бажання звести рахунки. Ми не маємо права залишити нашого друга в біді!» — написав у соцмережі Садовий.   Він додав, що влада України не зможуть просто відмовчатися.  

Саакашвілі написав листа меру Львова

Лист Саакашвілі Садовому // Facebook / andriy.sadovyi   У фургоні з молоком. Як Саакашвілі потрапив у Грузію   Нагадаємо, раніше Ясько розповіла про роман із Саакашвілі і шляхетність його дружини. За словами нардепа, вона і старший за неї на 23 роки Саакашвілі — споріднені душі і в них «звісно, любов».  

Джерело

Залишити коментар