0.7 C
Киев
24.12.2020
Image default
СВІТ

Російські хакери зламали ряд урядових установ США, — ЗМІ

Фото з відкритих джерел

В атаці підозрюють хакерів відомих, як APT29 або Cozy Bear

Протягом кількох днів російські хакери зламали системи Міністерства фінансів і торгівлі США та ще низку урядових установ країни. Про це пише Reuters.

Зокрема, в атаці підозрюють хакерів відомих, як APT29 або Cozy Bear. Ним приписують злам поштових серверів Держдепартаменту і Білого дому за адміністрації Барака Обами.

За даними кібернетичної фірми FireEye, яку теж зламали, серед жертв були державні, консалтингові, технологічні, телекомунікаційні та нафтогазові компанії в Північній Америці, Європі, Азії та на Близькому Сході.

Повідомляється, що усі установи були зламані через оновлення IT-компанії SolarWinds. Представники фірми стверджують, що її продукти для моніторингу могли «таємно перетворити на зброю».

До слова, продукцію цієї фірми використовують всі 5 підрозділів збройних сил США, Пентагон, Держдепартамент, Міністерство юстиції, NASA, Адміністрація президента і Агентство національної безпеки.

Експерти зазначають, що шкода від хакерів оцінюється, як одна з найбільших атак на системи уряду США за останні пʼять років. Водночас видання стверджує, що заради цього навіть було скликане екстрене засідання Ради національної безпеки.

Своєю чергою російське посольство у США заявило, що «Росія не здійснює наступальні операції у віртуальному середовищі».

Новини за темою: Хакери атакували агентство ЄС з обігу ліків і отримали доступ до документів про вакцину Pfizer

Нагадаємо, раніше повідомлялося про загрозу для Канади від російських хакерів. Імовірно,  кібератаки були спрямовані на перешкоджання роботи канадської критичної інфраструктури.

Джерело

Залишити коментар