8.3 C
Киев
27.11.2021
Image default
УКРАЇНА

Росіянка після заборони на в’їзд хотіла прибути в Україну з новим паспортом

Фото: dpsu.gov.ua Жінка незаконно побувала у Криму у 2018 році

Спершу росіянці заборонив в’їзд до України на три роки за незаконне відвідування Криму. Жінка вирішила спробувати щастя із новим документом.

  Українські прикордонники виявили у пункті пропуску Бориспіль громадянку Росії, якій раніше заборонили в’їзд до країни на три роки. Жінка намагалася знову в’їхати в Україну вже з новим паспортом. Про це повідомляє Держприкордонслужба.   «Іноземка прилетіла до України рейсом із Познані. У ході проведення додаткових контрольних заходів з’ясувалося, що мандрівниця є порушником українського законодавства», — йдеться у повідомленні.   Так, громадянка Росії влітку 2018 року незаконно відвідала анексований Крим. Прикордонники заборонили їй в’їзд до України на три роки і попередили, що якщо вона спробує знову потрапити на територію нашої країни, термін заборони буде збільшено до 10 років.   Однак росіянка змінила паспортний документ, у якому вже не було позначки українських прикордонників про заборону в’їзду, і спробувала знову в’їхати в Україну.   Тепер і в новому паспорті громадянки Росії з’явився штамп про заборону в’їзду в Україну, але вже на 10 років.  

  До цього в Україну не пустили російську блогерку. Вона прилетіла до України рейсом із Варшави. 22-річній москвичці заборонили в’їзд до України на три роки.   Раніше в’їзд до України заборонили заслуженій артистці РФ. Вона прилетіла до Борисполя рейсом з Мінська. Прикордонники з’ясували, що жінка перебувала у Криму з порушенням встановленого порядку в’їзду-виїзду.      

Джерело

Залишити коментар