5.4 C
Киев
17.04.2021
Image default
УКРАЇНА

Росіянин намагався потрапити в Україну за $2100.

Фото: Госпогранслужба Украины Військовослужбовець від хабара відмовилася

Тепер громадянину РФ закритий в’їзд в Україну протягом трьох років, про що складено відповідний протокол.

У міжнародному аеропорту Запоріжжя під час оформлення рейсу Мінськ-Запоріжжя був виявлений громадянин Росії, який порушив порядок в’їзду в Крим і виїзду з анексованого півострова. Про це повідомляє Держприкордонслужба в суботу, 13 березня.

Під час оформлення постанови про заборону в’їзду в Україну 30-річний росіянин запропонував прикордонниці 2100 доларів хабара за безперешкодний пропуск через державний кордон.

Військовослужбовець від неправомірної винагороди відмовилася, повідомила чоловікові про кримінальну відповідальність і викликала співробітників Нацполіції.

В діях громадянина РФ вбачаються ознаки кримінального злочину, передбаченого статтею про пропозицію, обіцянку або надання неправомірної вигоди посадовій особі (ст.369 КК України).

Тепер росіянин не зможе потрапити в Україну протягом трьох років, про що складено відповідний протокол.

Нагадаємо, на початку березня російську актрису і модель не пустили в Україну. Вона прилетіла в київський аеропорт Бориспіль. Жінка неодноразово відпочивала в Криму, незаконно туди в’їжджаючи. За порушення порядку в’їзду-виїзду на півострів їй заборонили в’їзд в Україну на три роки.

А 22 лютого прикордонники заборонили на три роки в’їзд в Україну російському акторові. Він у 2017 році також їздив в анексований Крим.

Прикордонники затримали порушника з голубами

Джерело

Залишити коментар