12.9 C
Киев
06.05.2021
Image default
СВІТ

Росія заявляє, що вигнала американський есмінець у Японське море

Росія нібито «вигнала» зі своїх вод американський есмінець ТАСС

Російський протичовновий корабель пригрозив американському есмінцю тараном

Влада Росії заявляє, що її протичовновий корабель «Адмірал Виноградов» зупинив порушення держкордону РФ есмінцем ВМС США «Джон Маккейн» у затоці Петра Великого, пригрозивши американському кораблю тараном. Про це повідомляє ТАСС із посиланням на Міноборони Російської Федерації

Як стверджує Міноборони РФ, у вівторок о 6:17 (за Москвою) есмінець «Джон Маккейн», який уже кілька днів перебуває в Японському морі, порушив територіальні води РФ у затоці Петра Великого, «заглибившись за лінію морського кордону на 2 кілометри».

«Великий протичовновий корабель ТОФ «Адмірал Виноградов», який здійснював безпосереднє стеження за американським есмінцем, попередив міжнародним каналом зв’язку іноземний корабель про неприпустимість таких дій та можливість застосування таранного маневру для витіснення порушника з територіальних вод.

Після отриманого застереження і зміни курсу великим протичовновим кораблем ТОФ «Адмірал Виноградов» на есмінець «Джон Маккейн» американський корабель відразу вийшов у нейтральні води».

Раніше повідомлялося, що російський військовий корабель «агресивно наблизився» до есмінця ВМС США в Аравійському морі, ігноруючи попередження від американського судна і збільшуючи ризик зіткнення.

Джерело

Залишити коментар