0.7 C
Киев
24.12.2020
Image default
СВІТ

Росія увійшла до американського списку країн-порушниць релігійних свобод

Біблія. Фото: Pixabay

Загалом до списку, який викликає «особливу стурбованість», увійшли десять держав

Сполучені Штати оприлюднили список з 10 країн, які порушують релігійні свободи (на думку США), куди увійшли: Бірма, Іран, Китай, КНДР, Нігерія, Пакистан, Саудівська Аравія, Таджикистан, Туркменістан та Еритрея. Ці держави у США викликають «особливу стурбованість». Про це йдеться на сайті американського уряду.

Як зазначається, список складений відповідно до закону США про міжнародні свободи від 1998 року за «кричуще порушення релігійних свобод».

До спеціального «списку спостереження» США включили Росію, Коморські острови, Кубу та Нікарагуа. Вони вказані такими, які «брали участь або терпимо ставилися до серйозних порушень релігійних свобод». З цього списку на підставі «значного прогресу» виключили Узбекистан і Судан. Який саме прогрес мається на увазі, не вказано.

Окремо в загальний список потрапили терористичні угруповання «Аш-Шабааб» (Сомалі), «Аль-Каїда», «Боко Харам» (Нігерія), «Хаят Тахрір аш-Шам» (Сирія), «Ісламська держава» та її філії, «Талібан» і «Джамаат Наср аль-Іслам валь Муслімін» (Західна Африка).

Новини за темою: Десять найбільш значущих релігійних подій десятиліття

У Тернополі десять бізнесменів створили релігійну організацію «Братство лисих», аби таким чином забезпечити роботу своїх закладів під час «карантину вихідного дня». 

Джерело

Залишити коментар