1.1 C
Киев
06.12.2021
Image default
СВІТ

Росія вперше за 10 років візьме участь у морських навчаннях із країнами-членами НАТО

Російський корабель

Фото з відкритих джерел

Навчання мають відбутися в лютому 2021 року

Кораблі Військово-морського флоту Росії вперше за десять років візьмуть участь у спільних навчаннях із країнами-членами НАТО. Про це повідомила пресслужба Міноборони РФ.

Зазначається, що навчання «АМАН-2021» мають відбутися 11-16 лютого 2021 року в акваторії пакистанського порту Карачі. При цьому свою участь підтвердили представники понад 30 країн, 11 із яких задіють свій корабельний склад.

Як повідомляє «РИА Новости», в навчаннях візьмуть участь кораблі Росії, Пакистану, США, Великої Британії, Китаю, Японії, Туреччини, Філіппін, Малайзії, Шрі-Ланки та Індонезії.

Водночас Reuters пише, що в НАТО заявили про відсутність планів блоку з 30 країн щодо участі в навчаннях із Росією. При цьому окремі члени Альянсу можуть долучитися до заходів на їхній розсуд. «Наша практична співпраця залишається призупиненою внаслідок незаконної анексії Росією Криму від України в 2014 році», – висловився представник НАТО.

Новини за темою: Росія зміцнює позиції в Червоному морі: Судан віддає порт для військових цілей на 25 років

Нагадаємо, нещодавно поблизу територіальних вод Великої Британії зафіксували «значну присутність» кораблів РФ. Російські судна проводили навчання в районах Атлантики.

Джерело

Залишити коментар