15.2 C
Киев
14.06.2021
Image default
УКРАЇНА

Росія створювала ускладнення для маневрів кораблів — ДПСУ

Фото: Госпогранслужба Украины Корвет Григорій Куроп’ятников і фрегат Гамільтон провели навчання типу Passex

Російська сторона традиційно залишала без відповідей запити про дотримання міжнародних норм безпечної навігації, відзначили українські прикордонники.

  Протягом двох днів флагман Морської охорони Григорій Куроп’ятников і корабель берегової охорони США Гамільтон відпрацьовували спільні навчання в Чорному морі. Проводити маневри їм перешкоджали російські військові, повідомляє Держприкордонслужба в понеділок, 10 травня.   «Прикордонні кораблі і кораблі ЧФ РФ не просто спостерігали, а створювали додаткові труднощі для маневрів: оголошували раптове закриття районів для плавання, створювали навігаційну небезпеку і традиційно залишали без відповідей запити про дотримання міжнародних норм безпечної навігації», — йдеться в повідомленні.  

    Нагадаємо, вранці 8 травня корвет Григорій Куроп’ятников вийшов на зустріч з Гамільтоном. Маневри проводили більш ніж в 100 милях від Одеси під час 4-бального шторму. На наступний день до Гамільтона і Куроп’ятникова приєднався український патрульний катер Старобільськ для проведення вправ типу Passex.   А сьогодні стало відомо, що американський фрегат берегової охорони Гамільтон зайшов в Одесу.  

Джерело

Залишити коментар