19.3 C
Kyiv
03.07.2022
Image default
СВІТ

Росія розширила санкційний список проти України: Хто з політиків потрапив під обмеження

Фото з відкритих джерел

Загалом у списку перебувають 849 українців

Уряд Росії розширив перелік фізичних осіб, стосовно яких вводяться спеціальні економічні заходи. Відповідну постанову оприлюднили на російському Офіційному порталі правової інформації.

Зазначається, що прем’єр-міністр Росії Михайло Мішустін затвердив список із 849 осіб, які потрапили під персональні санкції проти України. В останню версію списку, зокрема, додали спікера Верховної Ради Дмитра Разумкова та його першого заступника Руслана Стефанчука.

Також обмеження ввели проти очільниці делегації України в ПАРЄ Єлизавети Ясько, депутатів від “Слуги Народу” Андрія Геруса, Ольги Василевської-Смаглюк, Максима Бужанського , Гео Лероса й Олександра Качури.

Як відомо, в якості спеціальних економічних заходів, які застосовуються Росією за зазначеним переліком, визначені блокування (заморожування) безготівкових грошових коштів, бездокументарних цінних паперів і майна на території РФ, а також заборона на перерахування коштів (вивід капіталу) за межі Росії.

Новини за темою: Єврсоюз погодив продовження антиросійських санкцій за агресію щодо України

Нагадаємо, нещодавно президент Російської Федерації Володимир Путін продовжив дію свого указу про введення продовольчого ембарго на імпорт продуктів із України. Також ембраго продовжили проти ЄС, США та низки інших країн.

 

Джерело

Залишити коментар