28.2 C
Киев
28.07.2021
Image default
УКРАЇНА

Разумков відкрив п’яту сесію Верховної Ради

У залі зареєструвалися 219 нардепів

Нардепи збираються ухвалити проект постанови про санкції проти Нікарагуа, який вніс в Раду президент Володимир Зеленський.

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков відкрив п’яту сесію парламенту IX скликання. Народні депутати повернулися до роботи у вівторок, 2 лютого.

У залі зареєструвалися 219 нардепів. Після оголошення про відкриття сесії зазвучав гімн України.

У сесійній залі були присутні прем’єр-міністр Денис Шмигаль і члени Кабінету міністрів, керівники центральних органів виконавчої влади, керівники судової гілки, глави дипломатичних представництв іноземних держав, представники ЗМІ.

Згідно з порядком денним парламенту на вівторок народні депутати планують затвердити план роботи Ради на 2021 рік (проект постанови №4691). Голосування вже відбулося, і постанову підтримали 234 нардепи.

Також у другому читанні Рада має намір розглянути законопроект №4413 щодо усунення колізії в питанні призначення і звільнення членів наглядової ради Національної громадської телерадіокомпанії України.

Крім того, парламентарії збираються ухвалити проект постанови про санкції проти Нікарагуа (№4689), який вніс в Раду президент Володимир Зеленський.

Також на порядку денному вівторка — законопроект №4229 про внесення змін до законів «Про судоустрій і статус суддів» та «Про Вищу раду правосуддя» щодо завершення конкурсних процедур на зайняття посад суддів місцевих судів.

Друге читання в Раді повинен пройти законопроект №3987, який передбачає внесення в держземкадастр відомостей про державний кордон.

Напередодні стало відомо, що нардепа Олександра Дубінського виключили з фракції Слуга народу. За таке рішення висловилися 198 слуг, 29 виступили проти, а 19 — утрималися.

Джерело

Залишити коментар