5.7 C
Киев
09.05.2021
Image default
УКРАЇНА

Разумков прокоментував скандали зі «слугами»

Фото: lutsk.rayon.in.ua Разумков вирушив з поїздкою на Волинь

Главі парламенту соромно за поведінку нардепа Тищенка та висловлювання Гетманцева. Чекає на реакцію фракції.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков під час візиту до Луцька в середу, 21 квітня, прокоментував скандальну поведінку «слуг народу», повідомляє Інтерфакс-Україна.

Говорячи про святкування нардепом Миколою Тищенком дня народження дружини із гостями в київському готелі, він сказав: «Соромно. Сьогодні так робити не можна».

Разумков наголосив, що представники влади повинні розуміти, що сьогодні держава перебуває в непростій ситуації, у багатьох людей «закритий бізнес, багатьом не вистачає ресурсів для нормального існування».

Спікер парламенту сподівається, що фракція Слуга народу відреагує як на ситуацію з Тищенком, так і на нецензурні вислови нардепа Данила Гетманцева у відповідь на критику партійної дисципліни, яка пролунала від одного з представників ЗМІ.

«Я сподіваюся, що реакція від фракції буде. Що стосується заяв моїх колег, я завжди говорив: треба подумати, а потім вже говорити. Якщо ти представник влади, то твої слова сприймаються по-іншому, позиція, дії будуть розглядатися під мікроскопом… Людям за свої неправильні вчинки повинно бути соромно. Я розумію, що кожен повинен відповідати за себе, але мені, як голові парламенту, за дії деяких своїх колег соромно. Тому вибачте за всіх», — підсумував він.

Разумков додав, що святкування чого-небудь можна відкласти до того часу, коли «відсвяткувати зможуть всі».

Зокрема, у його дружини в п’ятницю день народження, але його будуть святкувати вдома, у сімейному колі.

Нагадаємо, 19 квітня стало відомо, що Тищенко під час локдауну влаштував у ресторані готелю Fairmont святкування дня народження своєї дружини. Всі гості перебували на святкуванні без захисних масок. При цьому відповідно до режиму жорсткого карантину, який введений у столиці, робота ресторанів в готелях заборонена. Поліція відкрила кримінальне провадження за даним фактом.

Сам нардеп напередодні приніс «щирі вибачення перед суспільством», але зазначив, що «святкування чого-небудь в номерах готелів абсолютно не заборонені».

Джерело

Залишити коментар