0.7 C
Киев
24.12.2020
Image default
СВІТ

Путін розповів, чи буде балотуватися на виборах президента Росії в 2024 році

Володимир Путін РБК

За словами очільника РФ, поправки до Конституції були прийняті «на благо країни»

Президент Росії Володимир Путін заявив, що поки не вирішив, чи балотуватиметься на виборах президента РФ в 2024 році. Про це він повідомив під час щорічної пресконференції, передає ТАСС.

За словами Путіна, він має формальний дозвіл від росіян на висування своєї кандидатури. «Я для себе ще не прийняв рішення, піду я чи не піду на вибори в 2024 році. Але що стосується стабільного розвитку країни, це (можливість балотуватися, – ред.) багато чого варте. Формально це дозвіл є від народу. Робити це, не робити – подивлюся», – сказав президент РФ.

Водночас він додав, що поправки до російської Конституції, які дозволяють йому залишатися президентом до 2036 року, прийняті на благо країни. «З приводу того, що варто було або не варто робити в рамках поправок до Конституції. У мене є одне універсальне правило — відповідаючи на це питання, треба розуміти, чи піде те, що ми робимо, на благо країни чи ні. Якщо не піде, то не варто. А якщо піде – то варто робити», – висловився Путін.

Новини за темою: Путін анонсував нарощування Росією підтримки Донбасу

Нагадаємо, з 25 червня по 1 липня в Росії відбулося голосування щодо поправок до Конституції, які серед іншого пропонують обнулення президентських термінів Володимира Путіна, що дозволить йому знову балотуватися в президенти та залишатися при владі до 2036 року.

У листопаді стало відомо, що в Держдуму РФ внесли законопроєкт про обнулення президентських термінів Путіна. Внесення документу пояснили підсумками всенародного голосування.

Джерело

Залишити коментар