11.2 C
Киев
27.09.2021
Image default
СВІТ

Путін анонсував нарощування Росією підтримки Донбасу

Президент РФ Володимир Путін Фото з відкритих джерел

За словами російського президента, йдеться про підтримку виробництва, інфраструктури та соціальних питань

Президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія продовжить нарощувати підтримку Донбасу. Про це він повідомив під час щорічної пресконференції, передає ТАСС.

За словами Путіна, йдеться про підтримку виробництва, інфраструктури та соціальних питань. «Ми, Росія, як підтримувала Донбас, так і будемо підтримувати. Ми навіть будемо нарощувати нашу підтримку Донбасу. Це стосується і підтримки виробництва, і вирішення соціальних питань, і інфраструктурного характеру питань, і так далі. Так що будемо рухатися в цьому напрямку», – висловився президент РФ.

Водночас очільник Росії прокоментував і перспективи розвитку відносин між Києвом і Москвою, які, на його думку, залежать від позиції України. 

«Що стосується перспектив розвитку відносин між Росією і Україною – це в значній мірі залежить від української влади. Майже всі попередні глави держави, які приходили…з гаслом об’єднання країни. Але нічого не виходить, тому що коли вони приходять до влади, спираються на більшість виборців, які приходять на голосування, а коли потрапляють у владу, вже починають трошки коливатися і постійно озиратися», – сказав Путін.

Новини за темою: Путін запевнив Меркель, що готовий продовжувати роботу в «нормандському форматі»

Нагадаємо, нещодавно Володимир Путін нагородив повпреда РФ в ТКГ щодо Донбасу Бориса Гризлова орденом «За заслуги перед Вітчизною» I ступеня. Орден вручено за «видатні заслуги у зміцненні російської державності та реалізації зовнішньополітичного курсу РФ».

Джерело

Залишити коментар