25.09.2021
Image default
СВІТ

Прототип корабля SpaceX Starship розбився при посадці

Starship Фото з відкритих джерел

Після невдалої посадки SpaceX написала «Відмінний тест. Вітаємо команду Starship»

Перший прототип міжпланетного багаторазового космічного корабля компанії Ілона Маска Spacex Starship, який мав здійснити «стрибок» на 12,5 кілометрів, розбився при посадці в центрі стартового поля. Це видно з трансляції запуску.

Зокрема, 10 грудня о 00:51:42 за Києвом при посадці Starship розбився в центрі майданчика для посадок. Зазначається, що прототип набрав висоту 12,5 кілометрів і повернувся на землю за 6 хвилин 42 секунди після старту.

За словами Маска, посадка була невдалою через низький тиск палива з малого бака в носі корабля, через що швидкість приземлення була занадто великою.

«Успішний підйом, перемикання на верхні баки й точне управління закрилками до точки приземлення! Ми отримали всі необхідні дані! Вітаємо команду SpaceX, чорт забирай! Марс, ми йдемо!! Спасибі, Південний Техас за підтримку! Це ворота на Марс», — сказав він.

Зазначимо, що тестову модель багаторазового міжпланетного корабля Starship вперше запустили на значну висоту, щоб перевірити її аеродинаміку та змогу здійснювати керовану вертикальну посадку в задану точку. 

Після невдалої посадки SpaceX написала «Відмінний тест. Вітаємо команду Starship».

Новини за темою: SpaceX підготувала корабель Starship до тестового «стрибка»

Нагадаємо, напередодні за 1,3 секунди до запуску двигунів першого прототипу міжпланетного багаторазового космічного корабля компанії Ілона Маска SpaceX Starship, який мав здійснити «стрибок» на 15 кілометрів, старт було автоматично скасовано. 

Джерело

Залишити коментар