0.7 C
Киев
24.12.2020
Image default
Події

Проти Мінреінтеграції подали заяву до ДБР щодо ймовірної розтрати держкоштів

Заява стосується вірогідного вчинення кримінальних правопорушень за трьома статтями

фото — з відкритих джерел

До Державного бюро розслідувань подали заяву про вчинення кримінальних правопорушень щодо ймовірної розтрати та нецільового використання державних коштів Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Про це повідомляє організація «Інститут розвитку суспільства через право» у Фейсбук.

Зазначається, що представники організації неодноразово встановлювали факти зловживань, а тепер вони знайшли об’єктивне підтвердження та чітко описані в акті Рахункової палати України. У зв’язку з цим до ДБР було подано заяву про вчинення кримінальних правопорушень за статтями 191, 364, 366 Кримінального кодексу України. Про подальший хід подій представники організації обіцяють інформувати додатково.

Заява до ДБР Фото: Facebook / Інститут розвитку суспільства через право Заява до ДБР Фото: Facebook / Інститут розвитку суспільства через право Заява до ДБР Фото: Facebook / Інститут розвитку суспільства через право Заява до ДБР Фото: Facebook / Інститут розвитку суспільства через право Заява до ДБР Фото: Facebook / Інститут розвитку суспільства через право Заява до ДБР Фото: Facebook / Інститут розвитку суспільства через право Заява до ДБР Фото: Facebook / Інститут розвитку суспільства через право Заява до ДБР Фото: Facebook / Інститут розвитку суспільства через право Заява до ДБР Фото: Facebook / Інститут розвитку суспільства через право Заява до ДБР Фото: Facebook / Інститут розвитку суспільства через право Заява до ДБР Фото: Facebook / Інститут розвитку суспільства через право Заява до ДБР Фото: Facebook / Інститут розвитку суспільства через право Заява до ДБР Фото: Facebook / Інститут розвитку суспільства через право Заява до ДБР Фото: Facebook / Інститут розвитку суспільства через право

Нагадаємо, нещодавно на Луганщині викрили масштабну схему заволодіння бюджетними коштами під час проведення капітального ремонту лікарень і шкіл. Лише на ремонті дахів п’яти шкіл зловмисники привласнили майже 700 тис. гривень.

Джерело

Залишити коментар