-9.7 C
Киев
07.02.2021
Image default
Події

Привласнення на понад 10 млн гривень: Співробітника Інституту раку підозрюють у розкраданні майна

Національний інститут раку 24 канал

Серед іншого підозрюваний розкрадав інструменти та прилади для хірургічних втручань

Співробітнику Національного інституту раку МОЗ України оголосили підозру в розкраданні лікарських засобів та інших матеріальних цінностей на суму в понад 10 мільйонів гривень. Про це повідомила пресслужба Офісу генпрокурора.

За словами правоохоронців, підозрюваний неодноразово привласнював лікарські засоби, серед яких отримані на відповідальне зберігання інструменти та прилади для проведення хірургічних втручань. Це тривало впродовж 2019-2020 років і в змові з невстановленими особами.

Висновки експертизи та акти інвентаризації підтвердили, що такі дії завдали Інституту збитків на понад 10 млн гривень. Унаслідок цього вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Новини за темою: Пожежа у будинку для літніх людей у Харкові: Під підозру правоохоронців потрапили ще 8 закладів

Нагадаємо, нещодавно в Чернігівській області начальнику апаратного полку зв’язку повідомили про підозру в таємному викрадені військового майна. Внаслідок таких дій радіорелейна станція, яка призначена для передачі та прийому цифрової інформації на значні відстані, була розукомплектована та втратила можливість виконувати завдання за призначенням.

Джерело

Залишити коментар