2.3 C
Киев
28.11.2021
Image default
УКРАЇНА

Приватбанк на ніч призупинить роботу

Фото: zn.ua Приватбанк призупинить роботу на одну ніч

Банк зробить перерву у роботі, щоб оновити програмне забезпечення процесингового центру.

Приватбанк у ніч із суботи на неділю призупинить проведення транзакцій за картками, роботу Приват24 для фізичних осіб та Приват24 для бізнесу. Про це повідомляє прес-служба банку у суботу, 6 листопада.

Роботу буде припинено 7 листопада з 01-00 до 04-30 години ранку.

«У ніч з 6 на 7 листопада 2021 року ПриватБанк оновить програмне забезпечення процесингового центру, щоб забезпечити безперебійну роботу для наших клієнтів. Усвідомлюємо, що це високий сезон купівельної активності, який починається з Чорної п’ятниці і завершується різдвяними розпродажами по всьому світу, і ми турбуємося, щоб шопінг наших клієнтів комфортний і приносив задоволення», — сказано в повідомленні.

Вночі пройдуть і регламентні роботи у мережі банкоматів, терміналів самообслуговування та POS-термінальної мережі банку.

У зв’язку з цим користувачів просять спланувати відпочинок чи перенести свої безготівкові покупки у торговельній мережі та інтернеті на кілька годин.

Нагадаємо, у жовтні ПриватБанк запровадив обмеження на кількість переказів із картки на картку. Тепер користувачі Приват24 зможуть здійснювати максимум сотню переказів із картки на картку на місяць.

ПриватБанк продадуть після його поділу — НБУ

Джерело

Залишити коментар