18.2 C
Киев
14.06.2021
Image default
УКРАЇНА

Прикордонники перекрили канал нелегальної міграції

Фото: Госпогранслужба В Україні прикордонники ліквідували канал нелегальної міграції з Азії до ЄС

Організатори намагалися нелегально переправити в Угорщину і Румунію більше двох десятків незаконних мігрантів, які прибувають в Україну в ролі студентів.

  В Україні прикордонники ліквідували канал незаконної міграції вихідців з Азії. Про це повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.   Повідомляється, що організатори каналу налагодили нелегальний транзит через Україну в ЄС вихідців з країн Азії. За переміщення кожного нелегала вони брали від 3 до 6 тисяч доларів США.   Оперативники Держприкордонслужби встановили, що з листопада 2020 року організатори намагалися нелегально переправити в Угорщину і Румунію більше двох десятків незаконних мігрантів, які прибувають в Україну в ролі студентів. Сім груп нелегалів затримали прикордонники Мукачівського загону.   Були проведені обшуки за 9 адресами фігурантів у Києві, Чернівцях та на Закарпатті. У ході обшуків було виявлено та вилучено електронні носії інформації, радіостанції, мобільні телефони та значні суми грошових коштів у різній валюті.   Також виявлені документи і запрошення на навчання громадян Афганістану, пакети з невідомою речовиною темного кольору.   Двом фігурантам кримінальної справи оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.2. ст. 332 КК. Тривають невідкладні слідчі дії. У разі доведення провини підозрюваних, їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до семи років.  

Раніше повідомлялося, що правоохоронці викрили діяльність організованої злочинної групи, яка надавала послуги з незаконної легалізації іноземців.    

Джерело

Залишити коментар