28.4 C
Киев
30.07.2021
Image default
УКРАЇНА

Приїхав Зеленський: Грузія помилувала українців

У Грузії відбудеться зустріч глав Асоційованого тріо

Українських яхтсменів затримали минулої осені за незаконний перетин кордону. У день візиту Зеленського їх звільнили.

У Грузії в день візиту президента України Володимира Зеленського вирішили помилувати двох українських яхтсменів, засуджених за незаконний перетин кордону.

«З листопада 2020 року ми працювали над звільненням українських яхтсменів Юрія Хомича і Володимира Дьяченка, затриманих в Грузії. Сьогодні Грузія звільнила їх з-за ґрат. Я вдячний грузинській стороні за це рішення, яке відповідає духу стратегічного партнерства між нашими країнами», — написав Зеленський в Twitter.

За даними телеканалу Мтаварі, українці були звільнені актом про помилування, підписаним президентом Грузії Саломе Зурабішвілі. При цьому вони не просили про помилування.

Під час візиту президент України разом з главами Грузії і Молдови почне діяльність формату Асоційованого тріо. Також запланована зустріч з президентом Євроради.

Нагадаємо, наприкінці листопада 2020 року в Грузії було затримано яхту з Володимиром Дьяченком та Юрієм Хомичем. Судно рухалося вздовж берега Грузії і прямувало до Туреччини. Яхтсмени були затримані за звинуваченням у незаконному перетині кордону і поміщені в СІЗО.

Джерело

Залишити коментар