25.09.2021
Image default
СВІТ

Президент Туркменістану спалив наркотики в печі. Відео

Президент Туркменістану Фото з відкритих джерел

Таким чином він відкрив спеціальний комплекс і спалювання наркотичних речовин

Президент Туркменістану Гурбангули Бердимухамедов відкрив спеціальний комплекс для утилізації наркотичних та інших заборонених контрабандних речовин. У комплексі розташовані три печі, в одній з яких президент особисто спалював наркотики. Про це пише «Туркменістан Сегодня».

Так, комплекс знаходиться в ста кілометрах від Ашхабада, столиці Туркменії. Він призначений для спалювання контрабандних речовин, на об’єкті встановлено три спеціальні сучасні печі.

На відкриття приїхав сам президент країни і взяв участь у знищенні наркотиків, всього протягом заходу було знищено 122,5 кг заборонених речовин.

«Глава держави Гурбангули Бердимухамедов відправив кілька пакетів контрабандного товару в розпечене жерло печі, побудованої згідно з міжнародними нормами і гарантує повне знищення наркотичних засобів. Присутні, наслідуючи приклад лідера нації, взяли участь в акції спалювання наркотиків і психотропних речовин», — йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Туркменістан заборонив використовувати слово «коронавірус»

Раніше повідомлялося, що у Туркменістані громадян, яких затримали за порушення маскового режиму і які не можуть сплатити штраф, поліція примусово відправляє збирати 20 кг бавовни за день.

Джерело

Залишити коментар