0.7 C
Киев
24.12.2020
Image default
Події

Пресслужба «Фельдман Екопарку» про напад: Яскрава антисемітська спрямованість дій провокаторів викликає велику стурбованість

«Фельдман Екопарк» Фото з відкритих джерел

Сьогодні, 28 листопада, стався зухвалий напад представників праворадикальних організацій на один з об’єктів «Фельдман Екопарк». Про це повідомляє «112 Україна» з посиланням на пресслужбу «Фельдман Екопарку». 

«Радикально налаштовані молодики при потуранні поліції завадили проведенню меморіальних заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів на території «екопарку» і спробували пошкодити банер в пам’ять про жертви, встановлений співробітниками «екопарку». Таким чином, в цей день скорботи вони продемонстрували свою неповагу до пам’яті мільйонів загиблих», — йдеться в пресслужби «Фельдман Екопарк».

Там зазначено, що нападники демонстрували неповагу до принципів толерантності, європейських демократичних та ідеологічних цінностей і здійснювали дії, що провокують міжнаціональну ворожнечу в Україні.

«Яскрава антисемітська спрямованість дій провокаторів викликає велику стурбованість, про неї будуть проінформовано керівництво нашої країни, посольства іноземних держав і міжнародні правозахисні організації», — сказано в заяві.

Представник «Фельдман Екопарк» подав до поліції заяву про вчинення нападниками кримінальних правопорушень відразу за кількома статтями Кримінального кодексу. На жаль, поліція дії провокаторів не припинила.

«Вимагаємо від правоохоронців об’єктивного розслідування цієї події, жорсткого покарання організаторів та учасників цього та попередніх нападів. Всі вони будуть ідентифіковані і знайдені, і не зможуть уникнути передбаченої законом відповідальності. І не тільки в Україні, такі дії обов’язково потягнуть за собою включення в міжнародні санкційні списки, як це вже сталося з активістами різних профашистських організацій.

Наголошуємо, що» Фельдман Екопарк «є територією без політики, ми завжди налаштовані на мирний конструктивний діалог, як той, який стався нещодавно з Українським інститутом національної пам’яті з приводу перенесення вивіски»екопарку». Але ми ніколи не будемо терпіти образ і нападів», — сказано в заяві.

Там також окремо звернулися до ЗМІ і телеграм-каналів, до журналістів, що транслюють повністю брехливі заяви організаторів нападу на «Фельдман Екопарк» з приводу сьогоднішніх подій.

«Всі ви завтра прийдете до нас в «Екопарк», можливо, разом зі своїми дітьми. Подумайте про те, як Ви зможете дивитися в очі його співробітникам після того, як підіграли не мають відношення до реальних подій маніпуляцій радикалів? Закликаємо вас відповідально ставитися до своєї роботи і оприлюднити тільки об’єктивну і перевірену інформацію», — сказано в заяві.

Джерело

Залишити коментар