0.7 C
Киев
24.12.2020
Image default
СВІТ

«Повна дурість»: У Росії відреагували на пропозицію Кравчука відключити країну від міжнародної платіжної системи

Фото з відкритих джерел

У Держдумі РФ заявили про готовність країни до відключення

Заступник голови Комітету з міжнародних справ Держдуми РФ Олексій Чепа заявив, що пропозиція очільника української делегації в ТКГ щодо Донбасу Леоніда Кравчука про відключення Росії від міжнародної платіжної системи – це провокація. Про це він повідомив у коментарі RT.

За словами Чепи, таку пропозицію Кравчука не підтримають західні країни. «Я оцінюю це як провокацію і думаю, що цю провокацію не підтримають на Заході, тому що це позначиться на економіці самого Заходу, а також на втрати довіри до банківської системи… Ми готувалися до цього і чекали, що це може бути можливо, тому була створена система «МИР», – сказав російський депутат.

Крім того, чиновник заявив, що «карати» РФ за ситуацію в Україні – це дурна ідея. «Це повна дурість. Київ нічого серйозного не робить, щоб вирішувати це внутрішній конфлікт в Україні», – висловився Чепа.

Новини за темою: «Нам не потрібен Мінський процес»: Кравчук назвав умову прямих переговорів України з ОРДЛО

Нагадаємо, раніше глава української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив, що Україна запропонує Заходу від’єднати Росію від міжнародної платіжної системи, якщо в переговорах щодо врегулювання ситуації на Донбасі не буде зрушень. За його словами, початок нового року буде початком нового стандарту розуміння ситуації.

Джерело

Залишити коментар