16.5 C
Киев
13.06.2021
Image default
Події

Портнов: НАБУ здійснило угоду купівлі-продажу з ключовим злодієм команди Порошенка

Артем Ситник Фото з відкритих джерел

Ситник торгує вкраденою в українців житлоплощею, стверджує юрист

Національне антикорупційне бюро України здійснило угоду купівлі-продажу з ключовим злодієм команди п’ятого президента Петра Порошенка. Про це в блозі на «Страна.uа» заявив юрист Андрій Портнов.

Наводимо його текст дослівно:

Договір купівлі-продажу — це коли продавець передає свій товар у власність покупцеві, а покупець приймає товар і платить за нього, — так написано в законі для купівлі-продажу речей і товарів.

І ось точно такий випадок стався сьогодні з НАБУ, начальник якого Ситник (продавець) офіційно продав товар — кримінальна справа одного з ключових злодіїв команди Порошенка Микитася (покупець), отримавши натомість досить дешевий і безперспективний донос на чиновника Офісу президента Татарова, чотири місяці системно доводив, що Ситник — державний злочинець, що знаходиться під зовнішнім управлінням.

Тепер потрібно слідчим шляхом визначити, чим саме державі був вигідний продаж цієї кримінальної справи і вихід на свободу скандального злодія і чи немає у продажу цього товару особистої вигоди продавця, який забув пояснити суспільству, чим саме був вигідний цей продаж для держави.

А якщо ще простіше — то Ситник виміняв сьогодні десятки тисяч квадратних метрів вкраденої в українців житлоплощі на можливість помститися своєму критику за публічні звинувачення в корупції.

 

Джерело

Залишити коментар