1.9 C
Киев
14.01.2022
Image default
УКРАЇНА

Порошенко переписав корпорацію Roshen на сина

Фото: Facebook/petroporoshenko Йдеться про близько 50 компаній

Видання Forbes Україна оцінює Roshen у понад $1,1 млрд. Загалом статки Петра Порошенка разом із кондитерською корпорацією у 2021 році становлять $1,6 млрд.

  Екс-президент України, народний депутат Петро Порошенко переписав свою корпорацію Roshen та інші бізнес-активи на старшого сина Олексія. Про це йдеться у розслідуванні програми Слідство.Інфо.   Напередодні Нового року п’ятому главі держави оголосили підозру у державній зраді, а на початку січня суд заарештував майно та активи Петра Порошенка, проте кондитерська компанія у списку відсутня. Це підтвердив прокурор Офісу Генпрокурора Юрій Бєлкін.   Журналісти з’ясували, що ключовими бізнес-активами екс-президента зараз володіє його 36-річний син Олексій. Йдеться про близько 50 компаній, багато з яких безпосередньо пов’язані з Roshen. На Порошенка-молодшого також переписаний аграрний бізнес, який належав екс-президенту.   За словами заступника головного редактора Forbes Україна Володимира Ланди, редакція видання оцінює Roshen у понад 1,1 млрд доларів. Загалом же статки Петра Порошенка разом із Roshen у 2021 році Forbes оцінив у 1,6 млрд доларів.   Олексій Порошенко до осені 2019 року був народним депутатом Блоку Петра Порошенка. Будучи нардепом, він не володів жодною фірмою.   «Олексій Порошенко припинив політичну кар’єру в 2019 році. Після цього за рішенням трастового керуючого йому було надано всі права та повноваження кінцевого бенефіціарного власника «сліпого» трасту. Це було пов’язано з подальшим забезпеченням відділення політичної діяльності Петра Порошенка від бізнесу», — прокоментували журналістам у прес-службі Петра Порошенка.  

  Нагадаємо, що із закордонної поїздки Петро Порошенко повертається до України 17 січня. Органи досудового розслідування розраховують на обрання запобіжного заходу екс-президенту в день його повернення в Україну.    

Джерело

Залишити коментар