-1.2 C
Киев
11.01.2021
Image default
СВІТ

Помер відомий психіатр і експерт «Битви екстрасенсів»

Михайло Виноградов Фото з відкритих джерел

Смерть настала після тривалої хвороби

У Москві на 83-му році життя помер психіатр та експерт-криміналіст Михайло Виноградов. Про це повідомляє ТАСС, посилаючись на Центр правової та психологічної допомоги в екстремальних ситуаціях.

Відзначається, що чоловік помер після тривалої хвороби. Однак, точна причина смерті поки невідома. 

Михайло Виноградов народився 1938 року в Москві. Після закінчення школи вступив до 1-го Московського медичного інституту на психіатричну кафедру, закінчив аспірантуру Інституту медико-біологічних проблем АМН СРСР з психофізіології та ординатуру кафедри психіатрії 1-го ММІ ім. Сеченова.

Новини за темою: У Росії помер зірка радянського серіалу «Вічний поклик» Микола Іванов

Пізніше він брав участь у дослідженнях з психіатрії та військової психології, допомагав ліквідувати наслідки аварії на ЧАЕС. Також Михайло Виноградов надавав медичну та психологічну допомогу постраждалим та рятувальникам під час землетрусу в Ірані та Вірменії.

З 2000 року психіатр працював над складанням психологічних і візуальних портретів злочинців і маніяків і визначенням на їхній основі алгоритму злочинних дій. А в 2009 році Виноградов ініціював створення організації некомерційного партнерства «Ліга екстрасенсів РФ», був експертом програми «Битва екстрасенсів».

Нагадаємо, нещодавно помер російський фізик-теоретик і останній з творців першої атомної бомби СРСР, 101-річний академік РАН Ісаак Халатніков. 

Джерело

Залишити коментар