16.7 C
Киев
18.05.2021
Image default
УКРАЇНА

Полтавська область потрапила в червону зону

Полтавська область посилить карантин

Регіональна комісія з питань ТЕБ та НС проведе засідання, на якому визначать, які саме обмеження будуть діяти в області.

Полтавська область перейде в «червону» зону карантину у четвер, 15 квітня. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов у вівторок, 13 квітня.

«За результатами засідання Державна комісія вирішила встановити з 00:00 15 квітня 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Полтавської області, і застосувати на території Полтавської області обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для червоного рівня епідемічної небезпеки», — написав він у Telegram.

У свою чергу голова Полтавської області Олег Синєгубов повідомив, що найближчим часом регіональна комісія з питань ТЕБ ​​та НС проведе засідання, на якому визначать, які саме обмеження будуть діяти в регіоні.

Як відомо, зазвичай в «червоній» зоні заборонена робота ТРЦ, кафе і ресторани працюють тільки на винос, школярі переходять на дистанційну форму навчання. При цьому місцева влада може самостійно вводити обмеження на роботу громадського транспорту.

Нагадаємо, 12 квітня МОЗ оновило карантинні зони в Україні. Тоді три області перебували в «жовтій» зоні карантину — Закарпатська, Івано-Франківська і Херсонська. При цьому Донецька, Полтавська та Черкаська області перебували на межі потрапляння в «червону» зону.

Джерело

Залишити коментар