28.2 C
Киев
28.07.2021
Image default
УКРАЇНА

Половина переселенців Донбасу живуть в ОРДЛО

Фото: ua.news Половина переселенців так і не залишили непідконтрольні території, кажуть чиновники

Реально в Україні не більш ніж 800 тисяч переселенців, кажуть в Мінреінтеграції. Хоча раніше заявляли, що в ОРДЛО живе лише третина ВПО.

Близько половини з 1,5 млн зареєстрованих переселенців з Донбасу проживають на тимчасово окупованій території. Про це в інтерв’ю Інтерфакс-Україна заявила заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Інна Голованчук.

«Якщо на листопад кількість зареєстрованих переселенців становить близько 1,5 млн, то з них кількість людей, які проживають на тимчасово окупованій території, — близько половини. Тобто це люди, які формально залишаються на окупованих територіях і реєструються як внутрішньо переміщені особи виключно за соціальними міркуваннями. Наприклад, у наших пенсіонерів немає на що жити в окупації і виїхати звідти не мають можливості. І держава повинна піклуватися про своїх громадян», — сказала вона.

За словами заступника міністра, реально в Україні близько 700-800 тисяч переселенців. «Це люди, які виїхали звідти і постійно проживають на підконтрольній уряду України території», — уточнила вона.

Зазначимо, офіційно в Україні зареєстровано 1 458 737 внутрішньо переміщених осіб з Криму і Донбасу.

Раніше в міністерстві заявляли, що продовжує жити в ОРДЛО третина переселенців.

Джерело

Залишити коментар