10.6 C
Киев
23.10.2021
Image default
УКРАЇНА

Поліція назвала три версії обстрілу авто Шефіра

Фото: Офис генпрокурора Правоохоронці працюють на місці злочину

Замах на помічника президента могли зробити через його держдіяльність, з метою тиску на владу або дестабілізації, вважають в МВС.

Поліція розглядає три версії замаху на першого помічника президента Сергія Шефіра, повідомив у середу, 22 вересня, глава Нацполіції Ігор Клименко.

«З урахуванням отримання попередніх даних три основні версії, які розглядає Національна поліція України, — це в зв’язку з державною діяльністю потерпілого, з метою тиску на вище керівництво країни, і з метою дестабілізації політичної ситуації в нашій країні, в тому числі розглядається версія за участю спецслужб іноземних країн», — сказав він.

При цьому сам Шефір заявив, що замах було скоєно з метою залякування вищого ешелону влади в країні.

У свою чергу, глава МВС Денис Монастирський уточнив: «Хочу наголосити, що метою даного нападу було не налякати, а саме вбити першого помічника президента України. Наголошую, що команду президента не налякати, ті реформи, які розпочато, в тому числі в боротьбі з організованою злочинністю, будуть продовжені».

Також він повідомив, що поранений водій прооперований.

«Щойно прооперували водія, його життю дійсно нічого не загрожує. І зазначу, що він ще до того, як поїхати в лікарню, встиг вказати слідчим на місце, звідки конкретно були здійснені постріли, що дало можливість слідчим оперативно проводити огляд місця події, необхідні слідчі дії», — сказав міністр.

Нагадаємо, автомобіль Шефіра обстріляли біля села Лісники Київської області. По ньому випустили чергу з 10 пострілів, три кулі влучили у водія.

В Офісі президента обстріл автомобіля першого помічника Зеленського зв’язали з протидією олігархам.

Сам Володимир Зеленський пообіцяв сильну відповідь тим, хто стоїть за замахом.

Джерело

Залишити коментар