4.2 C
Киев
31.10.2021
Image default
УКРАЇНА

Поліція купила COVID-сертифікат на ім’я Савіка Шустера

Фото: МВД У МВС продемонстрували, як легко купити підроблені COVID-документи

Правоохоронці в рамках контрольної закупівлі купили на ім’я ведучого негативний тест та сертифікат щеплення.

 

Українська поліція замовила підроблений COVID-сертифікат на ім’я відомого ведучого Савіка Шустера, щоб викрити шахраїв. Про це розповів заступник голови МВС Євген Єнін в ефірі програми Свобода слова Савіка Шустера.

«Два підроблені документи для Савіка Шустера. Приніс на ефір копії фейкового ПЛР-тесту та сертифікату вакцинації, які демонструють відхилення ділків від моральних орієнтирів. Савік вів ефір з Італії і не зміг дістатися до України, бо отримав позитивний тест на коронавірус. А правоохоронці, в рамках контрольної закупівлі, змогли купити йому негативний тест та ще й сертифікат щеплення. Звісно, всі, хто це зробив, того ж дня були ідентифіковані та заарештовані. Дивує, як спритників не зупинило хоча б відоме ім’я журналіста. Уже не кажучи, що вибір начебто очевидний: або отримати 250 євро за підробки або можливість отримати 6 років в’язниці. Загрожує неволя і лікарям, які стали друзями шахраїв», — розповів представник МВС.

Він додав, що лише за тиждень відкрито 100 кримінальних проваджень за фактами підробки COVID-документів. Пошук шахраїв ведеться по всіх форумах, чатах, закритих групах.

Раніше в поліції повідомили, що екс-нардеп із сестрою намагалися використати підроблені сертифікати про вакцинацію, щоб потрапити в Україну через аеропорт Бориспіль. Вчора їм було вручено підозру.

Джерело

Залишити коментар