29.8 C
Киев
30.07.2021
Image default
УКРАЇНА

Погода на тиждень: в Україні місцями мокрий сніг та дощі

В Україні очікується мокрий сніг та дощі

У деяких регіонах температура вночі опуститься до -11, але вдень стовпчики термометра піднімуться до +7 градусів тепла.

  У тиждень з 30 листопада по 4 грудня в Україні буде хмарно з проясненнями, місцями дощі та мокрий сніг. Про це повідомляє Укргідрометцентр у понеділок, 30 листопада.   У понеділок, 30 листопада, на заході та півночі вдень температура повітря очікується від -1 до +1 градуса, а вночі від -1 до -3. У центрі вднень ​​очікують 1-3 градуси тепла, а вночі від -1 до +1. На сході вдень синоптики прогнозують 3-5 градусів тепла, а вночі 2-4 градуси вище нуля. На півдні вдень прогнозують від 1 до 7 градусів тепла, а вночі температура повітря буде від 0 до 5 градусів тепла. У Києві синоптики опадів не прогнозують. Вдень температура повітря буде від 0 до 2 градусів тепла, а вночі — від -1 до -3.  

Погода на тиждень: в Україні місцями мокрий сніг та дощі

    У вівторок, 1 грудня, сніг прогнозують на півночі і в центральній частині країни, на півдні очікується мокрий сніг. На заході вдень очікується від 0 до 2 градусів тепла, а вночі — від -3 до -11. У центрі, на півночі і сході температура повітря вдень буде від 0 до +2, а вночі — від -1 до -3. На півдні вдень прогнозують від 0 до +6 градусів, а вночі від -1 до +4. У Києві в цей день прогнозують від -1 до +1 градуса тепла вдень, а вночі від -1 до -3.  

Погода на тиждень: в Україні місцями мокрий сніг та дощі

    У середу, 2 грудня, сніг прогнозують на півночі, в центральній частині країни і в деяких східних і західних областях, на півдні очікується мокрий сніг. На заході вдень температура повітря буде від 0 до +2 градусів, а вночі опуститься до -3 — -11. У центрі, на півночі і на сході температура повітря вдень буде від 0 до +2, а вночі — від 0 до -3. На півдні вдень прогнозують від 0 до +4 градусів, а вночі від 0 до +2. У Києві вдень температура буде від -1 до +1 градуса, а вночі опуститься до -1 — -3.  

Погода на тиждень: в Україні місцями мокрий сніг та дощі

    У четвер, 3 грудня, в Україні опадів не очікується, погода буде змінно хмарною. На заході вдень температура повітря буде від 0 до +2 градусів, а вночі очікується від -2 до -7. На півночі і сході областей вдень ​​буде від -1 до +1, а вночі — від -1 до -4. У центрі очікується від 0 до 2 градусів тепла, а вночі від 0 до -2. На півдні вдень очікується 3-6 градусів тепла, а вночі — від 0 до +3. У Києві опадів не очікують. Температура повітря вдень підвищиться до 1-3 градусів тепла, а вночі опуститься до 0 — -2.  

Погода на тиждень: в Україні місцями мокрий сніг та дощі

    У п’ятницю, 4 грудня, в Україні опадів не очікується, лише в Закарпатській області очікується дощ. Погода буде змінно хмарною. На заході вдень температура повітря буде від +2 до +5 градусів, а вночі очікується від 0 до -4. На півночі і сході областей вдень ​​буде від -1 до +1, а вночі — від -1 до -4. У центрі вдень очікується від 0 до 2 градусів тепла, а вночі від 0 до -2. На півдні вдень очікується 4-7 градусів тепла, а вночі — від -1 до +3. У Києві опадів не очікують. Температура повітря вдень підвищиться до 1-3 градусів тепла, а вночі опуститься до 0 — -2.  

Погода на тиждень: в Україні місцями мокрий сніг та дощі

    Нагадаємо, що раніше синоптики розповіли, яким буде грудень-2020. Очікуються хуртовини, налипання мокрого снігу, під час відлиг — тумани і ожеледь. Однак, температура буде перевищувати звичайні значення.   Також метеоролог розповів, яка очікується зима. Зима цьогоріч буде значно тепліша від норми, хоча не виключені короткочасні сильні морози.      

Джерело

Залишити коментар