-9.7 C
Киев
07.02.2021
Image default
СВІТ

Побиття українця в Парижі: Дев’яти особам висунули звинувачення

Українець Юрій, на якого напали в Парижі instagram.com/maman_de_yuriy

П’ятьох людей підозрюють у замаху на вбивство

У Парижі висунули обвинувачення вісьмом підліткам та одному повнолітньому за підозрою в жорстокому побитті 14-річного українця Юрія Крученика. Про це повідомляє BFM TV із посиланням на джерело в суді.

Зазначається, що пʼятьох людей взяли під варту за обвинуваченням у замаху на вбивство, а ще четверо перебувають під контролем правоохоронців. При цьому трьох людей відпустили.

Загалом звинувачення оголосили за замах і співучасть у замаху, участь у злочинній банді та вчинення злочинів, повʼязаних із крадіжками.

Нагадаємо, на компанію 14-річного Юрія напали 15 січня у Франції, підлітку не вдалося втекти. У результаті нападу в українця пробитий череп, множинні переломи рук, ребер, ножові поранення, травма очей. Однак, згодом медики змогли вивести хлопця зі штучної коми. 

Новини за темою: Шокує своєю дикістю, варварством, ненавистю: Зеленський відреагував на побиття підлітка-українця в Парижі

Українські дипломати в свою чергу звернулися з офіційним запитом до прокуратури Парижа з вимогою розібратися у справі.  Згодом у Франції було затримано 12 осіб, яких підозрювали в жорстокому побитті Юрія. 

Джерело

Залишити коментар