9.9 C
Киев
20.09.2021
Image default
УКРАЇНА

Питання тарифів на електроенергію вирішать на РНБО

Фото: Getty Images Зеленський обіцяє, що сюрпризів з тарифами на електроенергію не буде

З 1 серпня сюрпризів з тарифами на електроенергію для населення не буде, запевнив президент.

Питання тарифів на електроенергію для населення розглянуть на засіданні РНБО. Про це повідомив президент Володимир Зеленський в ході форуму Україна 30 в середу, 28 липня.

«Я вважаю, що ми повинні зробити все, щоб ціни на електроенергію для людей не піднімалися. По-друге, це фейкова інформація, що з 1 серпня ціни на електроенергію для людей будуть вищими. Сильно підміняють поняття, тому що для якихось підприємств щось зростає, але я б тут не говорив би про суспільство», — зазначив Зеленський.

Президент повідомив, що попросив винести це питання на засідання РНБО цього тижня, «щоб люди зрозуміли, що з 1 серпня сюрпризів не буде».

«Я вважаю, що у нас є населення, яке не може собі дозволити платити навіть 1,68 гривень. Тому РНБО розглядатиме це питання і розглядатиме можливе зниження ціни на електроенергію для цих категорій населення», — додав Зеленський.

Тим часом, на порядку денному засідання уряду винесено постанову про продовження терміну дії існуючого тарифу на електроенергію ще на місяць — до вересня.

Нещодавно глава НКРЕКУ Валерій Тарасюк підтвердив, що тарифи на електроенергію зростуть. Влада має намір вирівняти вартість електроенергії для промисловості і населення.

Зазначимо, Міненерго вже місяць готує зміну в систему тарифів на електроенергію.

Джерело

Залишити коментар