11.2 C
Киев
27.09.2021
Image default
СВІТ

Пішла проти правил: Британську принцесу звинуватили в порушенні карантину через вечерю в ресторані

Пʼята онучка королеви Великої Британії Єлизавети ІІ принцеса Йорська Беатріс Фото з відкритих джерел

Принцеса Беатріс перебувала довгий час в громадському закладі у великій компанії

П’ятій онучці королеви Великої Британії Єлизавети II принцесі Йоркській Беатріс висунули звинувачення у порушенні дотримання карантинних обмежень через відвідування ресторану. Про це повідомляє MailOnline.

Як зазначається, членкиня Британської королівської сім’ї вечеряла в одному з елітних лондонських закладів Maifair Isabel із представниками різних родин. Загалом принцеса провела там три години, а компанія складалася з 5 осіб.

Згідно із правилами посилення карантину у Лондоні, зустрічатися дозволяється лише членам одного домогосподарства, тобто сусідам та найближчим родичам.

Зустріч попередньо називали вступною та суто робочою. Втім під час трапези стало зрозуміло, що спільне проведення часу в компанії було в розслабленій атмосфері та не стосувалося ділових питань. Про це свідчать знімки ЗМІ, на яких видно келих з алкоголем у принцеси Беатріс.

Пішла проти правил: Британську принцесу звинуватили в порушенні карантину через вечерю в ресторані

Під час вечері в ресторані принцеса Беатріса вживала алкоголь

Фото The Sun

«Я не міг повірити своїм очам. Якщо королівська сім’я порушує правила поведінки під час коронавірусу, то що вони хочуть від нас? Ситуація в країні дуже серйозна, і принцеса Беатріс має бути покарана», — обурився відвідувач закладу, який побачив онучку британської королеви Єлизавети II.

Новини за темою: Королева Єлизавета II та її чоловік вакцинуються проти коронавірусу, – Daily Mail

Раніше повідомлялося, що прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон оголосив повторне посилення карантинних обмежень у країні. Кількість захворювань невпинно зростає.

Джерело

Залишити коментар