-9.7 C
Киев
07.02.2021
Image default
СВІТ

Пишаюся, що не почав нових воєн: Трамп записав прощальне відеозвернення

Дональд Трамп REUTERS

Також він наголосив на лідерстві США за межами країни

Дональд Трамп напередодні закінчення своїх повноважень 20 січня записав прощальне відеозвернення до американців. Відповідне відео опубліковане на сайті Білого дому.

Трамп пообіцяв, що його політичний рух «тільки починається» і зазначив, що пишається тим, що «не розв’язав нових воєн». Також у своїй промові він подякував низці людей — першій леді Меланії за любов і підтримку, доньці Іванці, Майку Пенсу та іншим.

«Тепер, коли я готуюся до передачі влади новій адміністрації, я хочу, щоб ви знали, що рух, який ми почали, тільки починається…

Я особливо пишаюся тим, що став першим за десятиліття президентом, який не почав нові війни…

Поки американський народ зберігає у своїх серцях глибоку і віддану любов до своєї країни, немає нічого, чого ця нація не могла б досягти. Наш народ буде процвітати. Наші традиції будуть дбайливо оберігатися. Наша віра буде сильною. І наше майбутнє буде яскравішим, ніж будь-коли раніше.

Я йду з цього величного місця з вірним і радісним серцем, оптимістичним духом і високою упевненістю в тому, що для нашої країни й для наших дітей найкраще ще попереду.  Спасибі та прощавайте.  Будьте здорові.  Нехай Господь благословить Сполучені Штати Америки», — сказав ще чинний президент США Дональд Трамп.

Новини за темою: Американські письменники закликають видавництва не публікували мемуари Трампа

Нагадаємо, перша леді США та дружина чинного президента Дональда Трампа Меланія записала прощальне відео перед інавгурацією обраного новим очільником держави Джо Байдена.

Джерело

Залишити коментар