10.6 C
Киев
23.10.2021
Image default
УКРАЇНА

Підліток-афганець їхав до ЄС на запасці під фурою

Фото: dpsu.gov.ua Мігранта виявили на українсько-румунському кордоні

Хлопець провів під вантажівкою, яка прямувала з Туреччини до Латвії, більше двох діб. Його виявили українські прикордонники.

  У Чернівецькій області, в пункті пропуску Порубне на кордоні з Румунією, українські прикордонники виявили 16-річного іноземця на запасному колесі під причепом вантажного автомобіля. Про це в суботу, 18 вересня, повідомили в Держприкордонслужбі.   Відзначається, що фура прямувала з Туреччини до Латвії.   «З’ясувалося, що нелегальний мігрант є громадянином Афганістану і йому лише 16 років. Таким чином він їхав уже третю добу, щоб дістатися до країн ЄС, спочатку Франції», — йдеться в повідомленні.   За даними прикордонників, вантажівкою керував громадянин України, і він не знав, що везе пасажира.   Хлопця нагодували і дали час прийти в себе. Встановлюються всі обставини події.  

  Раніше прикордонники Мукачівського загону за допомогою повітряної розвідки затримали шістьох нелегальних мігрантів із Туреччини. Їх переправляв один із затриманих, також громадянин Туреччини, який досконало володів угорською мовою і добре орієнтувався на місцевості.   На Львівщині затримали 24 «футбольних уболівальників із Бразилії»    

Джерело

Залишити коментар