10.6 C
Киев
23.10.2021
Image default
Події

Під час сутичок в Одеській облраді постраждала народна депутатка Плачкова – у неї підозра на перелом руки

Народний депутат України Тетяна Плачкова Фото з відкритих джерел

Наразі Тетяна Плачкова очікує на прибуття швидкої

Під час сутичок в Одеській обласній раді постраждала народна депутатка України (фракція «Опозиційна платформа – За життя») Тетяна Плачкова. У неї підозра на перелом руки.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України (фракція «Опозиційна платформа – За життя») Микола Скорик.

Парламентар зауважив, що сьогодні в Одеській обласній раді відбувається беззаконня і «безпредєл», який вчиняють партія «Слуга народу» і політична сила «Довіряй ділам». Микола Скорик зазначив, що в облраді незаконно не зареєстрована ціла фракція депутатів від партії «За майбутнє».

Новини за темою: Не можна проводити сесію Одеської облради без однієї з політичних сил, визнаної переможцем на виборах, – Скорик

«Зараз намагалися спецпризначенці поліції, я так розумію, за особистою вказівкою начальника УВС області та, я думаю, за погодженням із першою особою області – губернатором, і, я так розумію, з «труханівською» групою… Був напад на депутатів, внаслідок чого постраждала народний депутат України Тетяна Плачкова. У неї підозра на перелом руки, і зараз ми очікуємо на прибуття швидкої медичної допомоги для надання їй невідкладної допомоги», – повідомив Микола Скорик.

Новини за темою: Плачкова: «Слуги народу» намагаються силовим методом захопити владу в Одеській облраді

Джерело

Залишити коментар