0.7 C
Киев
24.12.2020
Image default
СВІТ

Pfizer спростувала чутки про наявність мікрочіпів у вакцині від COVID-19

Вакцина від коронавірусу Pfizer Фото з відкритих джерел

Компанія оприлюднила повний склад вакцини

Вакцина від коронавірусної хвороби COVID-19 виробництва американської компанії Pfizer не містить інгридієнтів, які нагадують мікрочіпи, про що йдеться в поширених теоріях змови. Про це повідомила директорка з глобальних зв’язків із ЗМІ Pfizer Джеріка Піттс, передає The New York Times.

Зазначається, що в самій вакцині є один активний інгредієнт: молекула, що називається інформаційною РНК, або мРНК, яка містить генетичні інструкції щодо білка коронавірусу. Після введення мРНК молекула допомогає організму засвоїти одну з визначних рис COVID-19, завдяки чому вірус буде розпізнаний і швидко ліквідований, в разі потрапляння до організму.

Також вакцина від Pfizer містить дев’ять інших інгредієнтів. Чотири з них – це ліпіди, які утворюють жирний захисний пухирець навколо мРНК. Сповиті в жирну сферу, генетичні інструкції краще знаходять шлях до клітин.

Крім того, препарат містить сахарозу та чотири солі: хлорид калію, одноосновний фосфат калію, основний дигідрат фосфату натрію та хлорид натрію (кухонна сіль). Ці хімічні речовини містяться в різних вакцинах, які давно використовуються. Зокрема, солі допомагають узгодити вміст вакцини із середовищем людського організму.

Новини за темою: У США дозволять продавати тести на коронавірус у магазинах

Нагадаємо, нещодавно президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що перше в країні щеплення від коронавірусу COVID-19 вже зроблено. Тоді журналісти повідомили, що першою людиною в США, яку імунізували в рамках масової вакцинації, став медичний працівник у Нью-Йорку.

Джерело

Залишити коментар