13.5 C
Kyiv
22.05.2022
Image default
СВІТ

Пандемія COVID-19 спричинила збільшення активності педофілів в інтернеті

Фото з відкритих джерел

Діти під час локдауну набагато більше часу проводять в мережі

Європейське поліцейське агентство (Європол) заявляє, що з початку пандемії коронавірусу COVID-19 педофіли почали активніше використовувати інтернет для скоєння злочинів. Про це заявила глава Європолу Катрін де Болль, повідмоляє DW. 

За її словами, зловмисники стали частіше шукати в мережі матеріали, пов’язані з сексуальною наругою над дітьми. Також за час пандемії значно зросла кількість злочинів на сексуальному ґрунті, скоєних щодо дітей в інтернеті.

“При цьому злочинці намагаються вступити в безпосередній контакт з дітьми, які під час локдауну набагато більше часу проводять в інтернеті і роблять нерідко це без нагляду батьків”, – підкреслила де Болль. 

Новини за темою: На Київщині викрили педофіла, який роками розбещував малолітніх у своєму авто

Також вона зауважила, що зростання активності педофілів в інтернеті, зафіксоване Європолом з початку пандемії COVID -19, викликає у неї велику тривогу.

Слід зауважити, що ще в березні 2020 року представники Європолу вже вказували на зростання числа злочинів, пов’язаних з пандемією коронавіруса, таких як кіберзлочини, шахрайство, крадіжки та підробки.

Новини за темою: У США понад 100 тис. ексбойскаутів подали позов, звинувативши співробітників організації у педофілії

Нагадаємо, влітку стало відомо, що підрозділ поліції з кіберзлочинності німецької землі Північний Рейн-Вестфалія проводить розслідування величезної онлайн-мережі педофілів, в якій підозрюють близько 30 тис. людей. 

Джерело

Залишити коментар