16.5 C
Киев
13.06.2021
Image default
СВІТ

Отруєння Навального: Сліди «Новачка» знайшли не лише на пляшці з водою

Олексій Навальний Facebook-сторінка Олексія Навального

Проте, не зазначається, де саме були знайдені ці сліди

Сліди хімічної отрути «Новачок», якою отруїли російського опозиціонера Олексія Навального, виявили не лише на пляшці з водою, а й на інших речах.  Про це йдеться у відповіді уряду ФРН на запит депутатів партії «Альтернатива для Німеччини».

Урядовці не вказали, де саме ще була знайдена речовина, лише підтверджується те, що вона була наявна не лише на пляшці з водою, про що повідомлялось раніше. 

Загалом представники правої партії поставили понад 70 запитань, багато з яких мають двоякий характер. Зокрема їх цікавило, хто саме сплатив транспортування Навального до Німеччини, хоча про це повідомлялось раніше, чи відомо походження коштів фонду, який організував літак для опозиціонера, санкції проти Росії та інше. 

Новини за темою: Навальний прогнозує, що після повернення у РФ його можуть спробувати отруїти вдруге

Нагадаємо, інцидент з отруєнням трапився у серпні цього року, коли Олексія Навального забрали в лікарню у важкому стані. Деякий час він перебував під апаратом ШВЛ. Спочатку чоловіка забрали у медзаклад Омська. Однак, згодом його доставили в клініку Charite в Берліні.

За деякий час медики у Німеччині визначили, що Навального отруїли речовиною групи «Новачок». Це також підтвердив Інститут оборонних досліджень Швеції та низка інших лабораторій.

Після одужання Навальний заявив, що переконаний у тому, що до його отруєння причетний особисто президент Російської Федерації Володимир Путін.

Однак, у Кремлі назвали звинувачення з боку опозиціонера безпідставними та неприпустимими та додали, що мають докази того, що Навальний співпрацює з ЦРУ.

Згодом Європейський Союз запровадив санкції проти Російської Федерації через отруєння російського опозиціонера Олексія Навального. До списку також потрапили 6 людей і науково-дослідний інститут.

Уряд Великої Британії також ввів санкції проти шести росіян та однієї організації через отруєння політика.

Джерело

Залишити коментар