-1.2 C
Киев
17.01.2022
Image default
УКРАЇНА

Опубліковано розмову Тимановської з імовірно делегацією Білорусі

Фото: sportbass.by Чехія запропонувала притулок білоруській спортсменці Тимановській

Один з чоловічих голосів на записі нібито схожий на голос головного тренера збірної Білорусі з легкої атлетики Юрія Мойсевича.

Опублікована аудіозапис розмови, імовірно, спортсменки Христини Тимановської, яку силою намагаються повернути до Мінська, з двома членами білоруської делегації на Олімпіаді-2020 в Токіо. Бігунку звинувачують в критиці начальства і пропонують повертатися додому. Про це повідомляє видання Zerkalo.

На записі чоловіки говорять, що причиною для зняття Тимановської зі змагань вкажуть травму. Також спортсменку просять повернути добові і дякують, що вона перепросила міністра. На аудіозаписі чути, що Тимановську доводять до сліз. Аудіо опубліковано в Youtube-каналі Мік і Майк.

Уточнюється, що Єврорадіо 1 серпня повідомило, що спортсменка в цей день заявила виданню, що в її розпорядженні є запис розмови з погрозами на свою адресу, але поки вона не може оприлюднити цей запис, оскільки поки не перебуває в безпеці. Пізніше, як стверджує видання, Тимановська передала аудіозапис людям, яким довіряє.

Видання припускає, що один з чоловічих голосів на записі схожий на голос головного тренера збірної Білорусі з легкої атлетики Юрія Мойсевича.

Нагадаємо, білоруську легкоатлетку Христину Тимановську намагаються силою повернути до Мінська з Токіо, де вона повинна була брати участь в Олімпійських іграх-2020.

За її словами, чиновники з білоруської делегації не висловлювали їй жодних претензій, а просто відвезли в аеропорт. При цьому спортсменка має намір просити притулку в одній з країн Європи.

Міжнародний олімпійський комітет взяв на контроль ситуацію з білоруською спортсменкою Христиною Тимановською.

Джерело

Залишити коментар