28.2 C
Киев
28.07.2021
Image default
УКРАЇНА

Оператора Russia Today видворили з України із забороною в’їзду

Фото: скриншот видео Чоловік визнав, що відвідував Крим «по роботі»

Громадянин РФ заявив про наміри транзитом перетнути Україну на автомобілі дорогою з Молдови в Росію. Його не пропустили, поставивши в паспорт штамп про заборону в’їзду на три роки.

  Оператора російського телеканалу Russia Today не пропустили через кордон України і видворили з її території із забороною в’їзду на три роки. Про це в четвер, 26 листопада, повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.   «Іноземець 1971 року слідував у нашу країну на автомобілі. Для перетину кордону він обрав пункт пропуску Кучурган в Одеській області. Чоловік заявляв, що планує транзитом проїхати з Молдови в Росію. Однак під час паспортного контролю щодо росіянина спрацювала база даних», — йдеться в повідомленні.   З’ясувалося, що чоловік незаконно відвідував Крим. Крім того, в ході додаткової перевірки прикордонники встановили, що в період анексії півострова громадянин проводив відеозйомки для телеканалу Russia Today.   «Через порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї прикордонники відмовили іноземцю в перетині кордону і на 3 роки заборонили в’їзд в Україну», — повідомили в ДПС.   Відзначимо, що на наданому Держприкордонслужбою відео чоловік стверджує, що працював на телебаченні в минулому, а зараз працює в іншій сфері. Він не заперечує, що займався зйомками для Russia Today у Криму.  

  Нагадаємо, минулого тижня в Україні з тієї ж причини — незаконне відвідування Криму — не пропустили російського актора Кирила Гребенщикова, який прилетів на зйомки. До цього через відвідування Криму з України депортували ведучого телеканалу Росія 1 Бориса Корчевнікова.    

Джерело

Залишити коментар