10.5 C
Kyiv
22.05.2022
Image default
Події

Оператор ГТС України: Причиною вибуху на газопроводі Полтавщини могла бути диверсія

Вибух на газопроводі поблизу міста Лубни Нацполіція

Вибух трапився в результаті розгерметизації газогону

Правоохоронці розслідуватимуть причини вибуху на газопроводі ОГТСУ “Уренгой-Помари-Ужгород” у Полтавській області, в тому числі ймовірність вчинення диверсії. Про це йдеться у заяві Оператора ГТС України.

Як зазначається, аварійна ситуація трапилася приблизно о 15:50 поблизу міста Лубни. Вибух відбувся в результаті розгерметизації газогону. У зв’язку з цим жителі кількох населених пунктів були відрізані від газопостачання. 

“ОГТСУ робить все належне, щоб відновити стабільне постачання газу споживачам в обхідний спосіб, загрози для забезпечення газом для приглеглих населених пунктів немає. Транзиту газу також нічого не загрожує”, — запевнили в пресцентрі. 

Новини за темою: Кількість жертв вибуху на газорозподільній станції під Харковом зросла до трьох

Крім цього, Оператор ГТС України повідомив про інцидент Нацполіцію, ДСНС, СБУ. Зазначається, що розслідування встановить ймовірні причини аварійної ситуації, включно з можливістю диверсії. 

Нагадаємо, потужний вибух на газопроводі у Полтавській області стався у суботу, 9 січня. В результаті кілька населених пунктів Оржицького району були відключені від газу.

Джерело

Залишити коментар