12.9 C
Киев
06.05.2021
Image default
Події

Олег Ширяєв: Випустивши 15 нацкорпусівців на волю, влада отримала слухняних виконавців

Олег Ширяєв Фото з відкритих джерел

Влада увійшла в змову з радикалами, проігнорувавши закон і відпустивши 15 членів «Національного корпусу» на свободу, — придбала слухняних виконавців своїх замовлень. Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив регіональний керівник Громадського руху «Патріоти — За Життя» Олег Ширяєв.

«Президент Зеленський на наступний день після нападу на «Патріотів», 28 серпня, подякував правоохоронцям за своєчасну реакцію на цей резонансний злочин. Він також підкреслив, що ні колір партійного прапора, ні політичні переконання не можуть превалювати над законом. Але зараз ми що бачимо — якщо проаналізувати роботу громадських організацій і рухів, активістів, то не знайдемо нікого, хто б «захищав» досягнення Зеленського, його Офісу і Кабміну. Але така маргінальна структура, як «Національний корпус», може робити це за гроші. Тому їх відпустили на волю», — сказав він.

Олег Ширяєв підкреслив, що така форма «співпраці» практикувалася і попередньою владою.

«Зеленський зараз і повторює помилки Порошенка, який 6 років тому разом із СБУ створив цих радикалів… 27 серпня ці молодики зупинили автобус з «Патріотами», намагалися викурити членів організації, побили, хотіли вбити, демонструючи неповагу до права і суспільства. А тепер Зеленський дарує індульгенції терористам», — сказав він.

При цьому він додав: «Наша організація буде домагатися в суді, в законний спосіб, максимального покарання для цих злочинців. Тепер кожна нова жертва цих радикалів, випущених владою на свободу, буде на руках і совісті цієї влади. Адже їх відпустили політичним рішенням», — підсумував Олег Ширяєв.

Джерело

Залишити коментар