22.9 C
Kyiv
05.07.2022
Image default
УКРАЇНА

ОБСЄ зафіксувала понад 160 порушень на Донбасі за вихідні

За минулі вихідні ОБСЄ зафіксувала понад 160 порушень на Донбасі

Найбільше вибухів зафіксували в південних напрямках Донецької фільтрувальної станції та в районах на південь від Авдіївки.

На Донбасі з вечора 27 по вечір 29 листопада Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала 163 обстріли, більшість з яких прогриміли в Луганській області. Про це йдеться в звіті СММ ОБСЄ.

Зазначається, що в Донецькій області зафіксували 76 порушень режиму припинення вогню, більшість з яких відбулося вранці 29 листопада.

“Дев’ять вибухів прогриміли в південних напрямках Донецької фільтрувальної станції та 25 вибухів невизначеного походження – в районах на південь від Авдіївки”, – повідомляється в звіті.

У Луганській області за вихідні зафіксували 87 порушень режиму припинення вогню.

“Усі постріли зі стрілецької зброї були зафіксовані в ніч з 27 на 28 листопада в районах на південний схід від Станиці Луганської”, – зазначили в ОБСЄ.

Після домовленості Тристоронньої контактної групи про перемир’я, яка набула чинності 27 липня, СММ зафіксувала в цілому 2756 порушень режиму припинення вогню в Донецькій і Луганській областях.

Напередодні повідомлялося, що українські захисники зірвали спробу диверсантів провести мінування позицій наших військ. Пізніше у Кравчука відповіли на спробу диверсії на Донбасі.

Джерело

Залишити коментар